Aktualności

Zatrudniamy!

Prowadzimy rekrutację na stanowiska stolarza, montera drzwi i lakiernika. Więcej informacji na...

Oferta

Budujesz swój domek jednorodzinny i chciałbyś, aby był on niepowtarzalny z harmonijnie wkomponowanymi elementami z drewna? Planujesz remont swojego mieszkania i zależy Ci na tym, żeby jego wygląd nabrał świeżości? Jesteś właścicielem dużej nieruchomości i planujesz wymienić drzwi w całym budynku? Albo też szukasz nowych stylowych mebli do swojej restauracji? Dobrze trafiłeś!

Nasza oferta jest skierowana zarówno do małych odbiorców indywidualnych jak i dużych firm. Posiadamy własny transport i wykwalifikowanych monterów - bezproblemowo obsługujemy zamówienia zarówno o małej, średniej, jak i o dużej skali.

Wszystkie nasze produkty są najpierw profesjonalnie projektowane przy użyciu specjalistycznego oprogramowania, a następnie wykonywane ręcznie tradycyjną metodą. Gwarantuje to precyzję wykonania, a zarazem niepowtarzalność każdego egzemplarza!

Zlecenia realizujemy w terminie od 3 do 8 tygodni od momentu potwierdzenia złożenia zamówienia - w zależności od skali oraz liczby innych oczekujących zleceń.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: